Hakkımızda

CloudFlexHakkımızda

We are CloudFlex!

CloudFlex, 2019 yılında kurulmuş olan bir Bulut Bilgi Teknolojileri altyapıları ve hizmetleri sağlayıcısıdır. Uluslararası standartlarla uyumlu bir şekilde, profesyonelliği ön planda tutan ve müşterilerine özel bir butik operasyon anlayışıyla hizmet veren firmamız, IaaS, PaaS, BaaS, DRaaS, MaaS ve yönetilen IT hizmetleri gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Bilgi Teknolojileri alanındaki uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve tecrübemiz sayesinde, Bulut Teknolojileri, İş Sürekliliği, Felaket Kurtarma ve Yönetilen Servisler alanlarında da faaliyet gösteriyoruz. Bize göre, rekabetin yoğun olduğu bir pazarda başarılı olabilmenin yolu, tüm ekibin birbiriyle uyumlu, üretken, yetkin ve verimli bir takım olmasıdır. Bu sebeple, sektördeki geçmiş deneyimlerimiz ve uzmanlığımızla birlikte, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin her zaman en üst düzeyde olduğu bir iş ortağı olarak tercih edilmekteyiz.

CloudFlex ekibi olarak, global değişim ve dönüşüme hızla uyum sağlamakta ve güvenilir iş ortağınız olarak, değerli müşterilerimize katma değer sağlamak için kararlı adımlarla büyümekteyiz. İşimizi samimi bir şekilde yapıyor ve siz değerli müşterilerimizle kurduğumuz ilişkileri her zaman önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

cloudflex-icon
Başa dön