Veriden değer ve içgörüler elde edin.

HPE Ezmeral Software

Hibrit çoklu bulut veri ve analitik platformunda önemli ilerlemelerle analitiği ve AI/ML girişimlerini hızlandırır ve basitleştirir.

HPE Ezmeral Software, öngörülebilir ve şeffaf ekonomiye sahip eksiksiz bir veri ve analitik platformu sunarak kuruluşların her yerde verilerle güvenle yenilik yapmasını sağlar. Gelişmiş HPE Ezmeral Data Fabric Yazılımı, hibrit ve çoklu bulut dağıtımlarında temele tek bir birleşik veri görünümü sağlar, böylece kuruluşlar verilere küresel olarak kolayca erişebilir, bunları analiz edebilir ve yönetebilir.

Yeni HPE Ezmeral Birleştirilmiş Analitik Yazılımı bu temel üzerine kuruludur ve analitik ve AI/ML iş yüklerinin eksiksiz yaşam döngüsü için tam olarak yönetilen ve seçilmiş açık kaynak araçlara self servis erişimle geliştiricilere ve veri analitiği uzmanlarına güç verir

Videoyu İzle

HPE Ezmeral Data Fabric Yazılımı

Analitik iş yükleri için optimize edilmiş tek, tutarlı, kullanımı kolay uçtan buluta veri düzlemi ile karar verme hızını artırın.

Detaylar
HPE Ezmeral Data Fabric Software, dosyalar, nesneler, tablolar ve akışlar dahil olmak üzere birden çok veri kaynağı ve biçiminin yanı sıra hibrit bulut dağıtımları genelinde sorunsuz erişim sağlar. Yazılım, ilk kez bir SaaS teklifi olarak ve yeni, sezgisel bir kullanıcı arayüzüyle sunuluyor. Müşteriler artık performans, veri konumu, egemenlik, maliyetler ve uyumluluğa göre iş yükü yerleşimini optimize etmek için hassas kontrollere ve otomatik ilke yönetimine sahip.

HPE Ezmeral Data Fabric Software, hibrit ve çoklu bulut dağıtımlarında tek bir birleşik veri görünümü ile temel sağlar, böylece kuruluşlar verilere küresel olarak kolayca erişebilir, bunları analiz edebilir ve yönetebilir.

HPE Ezmeral Birleşik Analitik Yazılımı

Yönetilen, açık kaynaklı bir Hizmet Olarak Sunulan Yazılım veri analitiği çözümüyle analitik geliştirmeyi ve uçtan buluta devreye almayı hızlandırın.

Detaylar
HPE Ezmeral Unified Analytics Software, bir SaaS ve self servis deneyimi olarak sunulan veri mühendisliği, veri bilimi ve veri analitiği için kapsamlı yeni bir tekliftir. Müşteriler, Apache Airflow, Apache Spark, Apache Superset, Feast, Kubeflow, MLFlow, Presto SQL ve Ray gibi her zaman kullanılan araçlarla veri boru hatları oluşturabilir, modeller geliştirebilir, dağıtabilir ve izleyebilir ve verileri görselleştirebilir. Yeni bağlayıcılar ve veri kaynakları arasında Snowflake, MySQL, DeltaLake, Teradata ve Oracle bulunur. Açık ve genişletilebilir yazılım sayesinde ekipler, ihtiyaçlar geliştikçe uygulamaları, konumları ve kaynakları kolayca ekleyebilir. HPE Ezmeral Data Fabric Software, hibrit ve çoklu bulut dağıtımlarında tek bir birleşik veri görünümü ile temel sağlar, böylece kuruluşlar verilere küresel olarak kolayca erişebilir, bunları analiz edebilir ve yönetebilir.
Videoyu İzle
Videoyu İzle

HPE Makine Öğrenimi Geliştirme Ortamı

Mühendislerin ve veri bilimcilerin işbirliği yapmasına, daha doğru makine öğrenimi modelleri oluşturmasına ve bunları daha hızlı eğitmesine yardımcı olarak verilerinizdeki gizli içgörüleri ortaya çıkarın.

HPE Sürü Öğrenimi

Yapay zeka modellerinde daha yüksek doğruluk ve daha az önyargı için gizliliği koruyan, merkezi olmayan bir makine öğrenimi çözümüyle içgörüleri ortaya çıkarın.
Videoyu İzle
Videoyu İzle

VDI için HPE GreenLake

Bir hizmet olarak sunulan güvenli, ölçeklenebilir sanal masaüstü altyapısıyla uzak iş gücünüzü güçlendirin.

HPE Makine Öğrenimi Veri Yönetim Yazılımı

Veri ardışık düzenlerini otomatikleştiren ve petabayt ölçeğindeki iş yüklerini işleyerek makine öğrenimi modeli üretimine geçiş süresini hızlandıran bir veri ardışık düzeni ve sürüm oluşturma çözümüyle gizli içgörüleri ortaya çıkarın.

Videoyu İzle

Uçtan Buluta Yazılım Çözümleri

Uç Noktanızı Bağlayın

Verileri oluşturuldukları yerde analiz edin, uzaktaki çalışanları güçlendirin ve verilere, uçtan buluta erişimle taşıma baş ağrılarını kolaylaştırın.

Verilerinizi Zekaya Dönüştürün

Uçtan buluta uçtan uca veri yönetimini basitleştirin, verilerin değerini ortaya çıkarın ve verilerinizdeki gizli içgörüleri ortaya çıkarın.

Küresel Veri Görünürlüğü Sağlayın

Kurumsal düzeyde güvenlik, yönetişim ve kontrollerle küresel bir veri düzleminde çeşitli biçimlerdeki verilere erişin ve bunları yönetin.

Üretkenliği Artırın

Uygulamaları hibrit bulut ortamlarında hızla geliştirmek ve dağıtmak için açık ve genişletilebilir SaaS ortamı.

Uçta Gerçek Zamanlı İçgörülerin Kilidini Açın

Verimli, güvenli ve gizliliği koruyan merkezi olmayan AI/ML modeli dağıtımıyla uç noktanın gerçek zamanlı gücünden yararlanın.

Dağıtılmış Bir İşgücünü Güçlendirin

Konumdan bağımsız olarak herhangi bir cihazdan şirket içi kaynaklara isteğe bağlı erişim sağlayan hızlı ve güvenli bir VDI ortamı.
Başa dön