Neden CloudFlex?

Cloudflex, müşterilerinin Bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarına özel butik çözümler sunan, uluslararası standartlarla uyumlu bir işletmedir. Müşterilerimize, uzman kadromuz ve geniş bilgi birikimimiz ile Bulut Teknolojileri, İş Sürekliliği, Felaket Kurtarma ve Yönetilen Servisler konularında hizmet sunuyoruz.

Bizim için, müşteri memnuniyeti en öncelikli konudur ve bu yüzden müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Müşterilerimizin işlerini ve ihtiyaçlarını anlamak, onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için bizim için çok önemlidir.

Cloudflex olarak, uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, yönetilen hizmetler, bulut altyapıları ve felaket kurtarma çözümleri gibi konularda rakipsiz bir iş ortağıyız. Güvenilir ve esnek bir çözüm sunmak için her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Bize güvenebilirsiniz, Cloudflex ekibi olarak, her zaman müşterilerimizin başarısı için çalışıyoruz ve işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz.

Neden CloudFlex'e Güvenmelisiniz?

Bulutlarda 5 Yıl

Şirket, 2019 yılından bu yana bulut hizmetleri pazarlarında başarıyla faaliyet gösteriyor.

Temel SLA %99,999

MetroCluster ve Süreklilik mekanizmaları,%99,99 SLA'ya kadar hizmet esnekliği sağlar

Coğrafi Olarak Dağıtılmış Yedekleme

Ayrı bir coğrafi-uzak veri merkezinde bir yedeğin otomatik olarak oluşturulması.

Şeffaf Faturalama Sistemi

Saatlik faturalandırma ve pay-as-you-go, yalnızca gerçekten tüketilen kaynaklar için ödeme yapmanıza olanak tanır.

7/24 Teknik Destek

Teknik destek uzmanları herhangi bir talebi 10 dakika içinde cevaplayacaktır.

Güvenilir Altyapı

TIER III seviyesinde 3 veri merkezi, Kurumsal seviyenin önde gelen satıcılarından donanım ve yazılım: HP, FortiGate, Dell, VMware, Veeam, Microsoft
Başa dön