Backup as a Service

Yönetilen Yedekleme Hizmeti Nedir?

CloudFlex Yönetilen Yedekleme hizmeti ile verileriniz her zaman erişilebilir ve %100 koruma altındadır. Güvenlik ve uyumluluğa odaklanarak yedekleme yönetimini basitleştiren, tamamen yönetilen, ilke tabanlı bir yedekleme sistemi sunuyoruz. Nihai hedef, kullanım kolaylığı, maliyet kontrolü ve tüm yedekleme ihtiyaçlarınızı karşılama kapasitesidir. Fiziki arızalar, altyapı arızaları , kötü amaçlı saldırılar ve insan hatasından kaynaklanacak olan veri kayıplarını hızlı kurtarma ile birden fazla koruma katmanı ve seçeneği kullanarak, zararlı veri kaybı tehdidini azaltabilirsiniz. 

BaaS Neden Tercih Ediliyor?

%47
Kurumların %47'si yedeklere her yerden ve her zaman erişmek istiyor.
%40
Kurumların %40'ı esnek ödeme seçeneklerine sahip olma arzusunda
%37
Kurumların %37'si verilerinin çevrimdışı veya sabit havuzlarda depolanmasını istiyor.
%37
Kurumların %37’si servis sağlayıcı teknik uzmanlarından yararlanma ihtiyacı duyuyor.
*Veeam’in 2021 Hizmet Olarak Veri Koruma raporuna ve 2022 Fidye Yazılım Eğilimleri raporuna göre gözlemlenmiştir.

Neden CloudFlex Backup as a Service (BaaS)

Siz Şirketinizin Hedeflerine Odaklanırken Biz BT Altyapınızla İlgilenelim

CloudFlex Backup as a Service (BaaS) sayesinde BT altyapısı satın almak için harcayacağınız bütçenizi şirketinizin ana faaliyetlerine yatırım yapmak için kullanabilirsiniz. BT ekibinizin yoğunluğunu azaltır, daha verimli çalışmasını sağlar.

Kurumunuza Ait Projeleri Gerçekleştirmek İçin Beklemeyin

CloudFlex bulut hizmetlerini kullanmaya başladıktan sonra yeni projeleriniz için donanım veya yazılım satın almanıza ve kurulum sürelerini beklemenize gerek kalmadan hızlıca yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. CloudFlex sunucuları yeni projeleriniz için her zaman hazırdır.

Verileriniz Türkiye'de Barındırıldığı İçin %100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojisi ile Tanışın

CloudFlex Backup as a Service yedekleme çözümleri ile verileriniz TIER III dizayn sertifikasyonuna sahip 3 farklı coğrafyada yer alan veri merkezlerimizde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak Türkiye’de yedeklenir. Yurtdışında veri yedekleme ve saklamanın yasal süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Altyapınız İçin Yüksek Performans İmkanına Sahip Olun

CloudFlex Backup as a Service (BaaS) sayesinde 0 altyapı maliyeti ve güvenilir olmayan yedeklemeler, uzun geri dönme süreleri gibi eski teknolojilerle uğraşmadan ile yüksek kaliteli altyapıya sahip olursunuz.
CloudFlex ile

Yönetilen Yedeklemenin Avantajları Nelerdir?

Ölçeklenebilirlik ve Esneklik

İhtiyaç durumunda hızlı bir biçimde kapasite ekleyebilir veya kullanmadığınız kapasiteyi devre dışı bırakabilir ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Daha az iş yükü

BaaS altyapısının tüm bakımı ve yönetimi CloudFlex tarafından yapılır. Bu durum sizlere hem maliyet anlamında hem de operasyonel yük anlamında avantaj sağlar.

İhtiyaca Göre Hizmet

CloudFlex Yönetilen Yedekleme alanında uçtan uca hizmet verebilecek yetkinliğe sahip olduğu için ihtiyacınıza göre seçeceğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Yüksek Performans

CloudFlex Backup as a Service (BaaS) sayesinde 0 altyapı maliyeti ve güvenilir olmayan yedeklemeler, uzun geri dönme süreleri gibi eski teknolojilerle uğraşmadan yüksek kaliteli altyapıya sahip olursunuz.

%100 KVKK Uyumlu

Yedekleme çözümleri ile verileriniz TIER III dizayn sertifikasyonuna sahip veri merkezlerimizde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak Türkiye’de yedeklenir. Yurtdışında veri yedekleme ve saklamanın yasal süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Hedef Odaklı

CloudFlex Backup as a Service (BaaS) sayesinde BT altyapısı satın almak için harcayacağınız bütçenizi şirketinizin ana faaliyetlerine yatırım yapmak için kullanabilirsiniz. BT ekibinizin yoğunluğunu azaltır, daha verimli çalışmasını sağlar.
Başa dön