Infrastructure as a Service

Yönetilen Bilgi Sistemleri Hizmeti Nedir?

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) hizmeti, şirketlerin teknoloji altyapıları için yatırım yapmasına veya yönetmesine gerek olmadan konteyner teknolojileri ile dünya standartlarında servisler sunarken, zengin teknolojik altyapısı ile maliyetten ve karmaşık iş ihtiyaçlarından kurtulmanızı sağlar.

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) hizmeti, ölçeklenebilir, yüksek performanslı ve maliyet etkin bir çözüm sunar ve işletmelerin teknolojik altyapılarını hızla büyütmelerine olanak tanır.

Siz depolama, bilgi işlem ve veri tabanları gibi hizmetleri satın alıp, kurarken ya da yapılandırırken, CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) hizmetleri, altyapıyı yöneterek size benzersiz bir deneyim sunar.

Kullandığınız kadar ödemenize olanak tanıyan CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) hizmetleri sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz bilgi işlem kaynaklarını isteğe bağlı olarak anlık artırılabilir ve azaltabilirsiniz. İşletmeniz için veri merkezi alt yapısı ve fiziksel sunucu satın alıp yönetmenin öngörülemeyen yüksek maliyetlerinden ve karmaşıklığından kurtulmanıza yardımcı olur.

CloudFlex ile

IaaS Bulut Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?

Kurumunuzun ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretir

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) Bulut Hizmetleri sayesinde işletmenizin dönemsel ihtiyaçlarına hızlı, esnek ve yüksek performanslı IT kaynakları sağlayabilir ve gerektiğinde tekrar olağan kaynaklarınızla çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede tüm kaynaklarınızı verimli kullanır veya kullanmadığınız kaynaklara yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.

Ölçeklenebilirlik ve esneklik

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) sayesinde işletmelerin ihtiyaçlarına bağlı olarak BT kaynaklarının ölçeğinin artırılmasına ya da azaltılmasına izin verir. Ölçeklendirmeyle ilgili bu esneklik, gereksinimlerinize bağlı olarak kaynak talebindeki ani artışları karşılamanızı kolaylaştırır.

İhtiyaç durumunda hızlı bir biçimde kapasite ekleyebilir veya kullanmadığınız kapasiteyi devre dışı bırakabilirsiniz.

Daha az iş yükü

IaaS altyapısının tüm bakımı ve yönetimi CloudFlex tarafından yapılır. Bu durum sizlere hem maliyet anlamında hem de operasyonel yük anlamında avantaj sağlar.

İhtiyacınıza göre hizmet

CloudFlex uçtan uca hizmet verebilecek yetkinliğe sahip olduğu için ihtiyacınıza göre seçeceğiniz hizmeti alabilirsiniz.

%100 KVKK uyumlu

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) çözümleri ile verileriniz TIER III dizayn sertifikasyonuna sahip veri merkezlerimizde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak Türkiye’de barındırılır. Yurtdışında veri yedekleme ve saklamanın yasal süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Hedef odaklı

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) sayesinde BT altyapısı satın almak için harcayacağınız bütçenizi şirketinizin ana faaliyetlerine yatırım yapmak için kullanabilirsiniz. BT ekibinizin yoğunluğunu azaltır, daha verimli çalışmasını sağlar.

Yüksek Performans

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) sayesinde 0 altyapı maliyeti ve İşletmenizin iş yükü arttığında, CloudFlex ekibi altyapınızın bakımı ve güncellenmesi için daha fazla personele gerek kalmadan operasyonlarınızı kesintisiz bir şekilde yönetilir. Bu sayede BT personeliniz altyapı yönetme gibi sorunlarla uğraşmak yerine daha değerli etkinliklere odaklanır.

Maliyet Avantajı

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) hizmeti kullandığın kadar öde modeli ile faturalandırmanızı aylık olarak yapmanızı sağlar. Farklı ihtiyaçlarınıza uygun kaynaklar kullanarak işletmenizin ihtiyaç duyduğu IT projelerinizi hızlıca gerçekleştirmenizi sağlar.

Yüksek Erişilebilirlik (SLA)

CloudFlex Infrastructure as a Service (IaaS) hizmeti %99,9 çalışma süresine sahip olan, hizmet kesintisine tahammül edemeyen işletmeler için yüksek erişilebilirliği (SLA) garanti eder.
Başa dön