Hosted Exchange

İşletmenizin Profesyonel
E-posta Yönetimi

CloudFlex Yönetilen E-Mail hizmeti bir şirketin e-posta iletişimini yönetmek için kullanabileceği bulut tabanlı bir e-posta çözümüdür. Bu çözüm, Microsoft Exchange sunucusu kullanılarak sağlanır ve herhangi bir donanım yatırımı gerektirmeden kullanıcıların güncel ve güvenli bir e-posta hizmetine erişimini sağlar.

Antispam & Antivirüs Koruması

CloudFlex Yönetilen E-Mail hizmeti şirketlerin e-posta iletişimi için gereksinim duyabileceği birçok özelliği içerir. Bu özellikler arasında, e-posta, takvim, kişiler, görevler ve notlar gibi çeşitli verilerin senkronizasyonu yer alır. Ayrıca, spam filtreleme, virüs koruması ve veri yedekleme gibi çeşitli güvenlik özellikleri de sunulur.

İşinizi Tüm Cihazlarınızdan Takip Edin

CloudFlex Yönetilen E-Mail hizmetiyle kullanıcıların çeşitli cihazlar aracılığıyla e-posta hizmetine erişimini sağlar. Kullanıcılar, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları, akıllı telefonları ve tabletleri gibi cihazlar aracılığıyla e-postalarına erişebilirler. Bu da şirketlerin, çalışanlarının herhangi bir cihazda herhangi bir zamanda e-postalarını kontrol etmelerine olanak tanır.

CloudFlex Yönetilen E-Mail hizmeti ayrıca kullanıcıların e-posta hizmetini özelleştirmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, e-posta imzalarını, varsayılan klasörleri ve diğer tercihleri özelleştirebilirler. Ayrıca, şirketlerin marka kimliğine uygun bir tasarım ile özelleştirilmiş e-posta şablonları da kullanabilirler.

CloudFlex Hosted Exchange Avantajları Nelerdir?

Verilerinizi Türkiye'de Barındırın

Verileriniz, CloudFlex veri merkezinde Türkiye de 2 farklı coğrafyada yüksek performanslı sunucularda yasalara uygun olarak barındırılır. Ayrıca veri saklamanın yasal süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bütçenizi Altyapı Masraflarına Ayırmayın

BÜTÇENİZİ ALTYAPI MASRAFLARINIZA AYIRMAYIN Şirketinizin bütçesini altyapı ve IT masraflarına ayırmak yerine işinizi büyütmek ve karlılığınızı arttırmak için kullanın. CloudFlex, işletmenizin kurumsal e-posta yönetimi için gerekli olan tüm altyapıyı sizin için düşündü.

IT Ekibinizi Gereksiz İş Yüklerinden Kurtarın

Şirketinizin IT ekibini gereksiz altyapı yönetimi ve cihaz bakımı gibi iş yüklerinden kurtarın. IT ekibiniz ile birlikte işinizi büyütmeye ve yeni projelerinize odaklanın.

Kullandığınız Kadar Ödeyin

CloudFlex Hosted Exchange hizmeti ile ihtiyacınız kadar e-posta hesabı oluşturabilirsiniz. E-posta kullanıcı sayınızı dilediğiniz zaman azaltabilir veya arttırabilirsiniz.

Yüksek Verimlilik ve Güvenlik

Türkiye'de bulunan veri merkezlerimizin, fiziksel ve sistem güvenliği yüksek güvenlik önlemleri ile sağlanır. Herhangi bir kesinti veya mail kaybı yaşamamanız adına sunucularımız 7/24 kesintisiz çalışmaktadır.

CloudFlex Exchange Mail Özellikleri Nelerdir?

En İyisi

Türkiye'nin En İyi Yönetilen Bulut Servis Sağlayıcısı CloudFlex ile Exchange Mail Kolaylığını Deneyimleyin

%100 Senkronizasyon

ActiveSync özelliği ile e-posta hesaplarınıza tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

Mobil Uyumluluk

Mobil cihazlar ile uyumlu arayüzü sayesinde hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Türkiye'de Veri Merkezi

Verileriniz CloudFlex İstanbul ve Ankara da bulunan veri merkezinde yasalara uygun bir şekilde saklanır.

Sınırsız E-posta

Exchange Mail hizmeti ile dilediğiniz kadar e-posta oluşturabilirsiniz.

Antivirüs & Antispam

E-postalarınızı Antivirüs & Antispam koruması ile zararlı e-postalardan korursunuz.

Takvim ve Adres Defteri

Ortak ve paylaşabilir takvim ve adres defteri ile işlerinizi ekipleriniz ile kolayca yönetebilirsiniz.

%100 Türkçe Panel

E-posta hesaplarınızı %100 Türkçe ve kolay yönetim paneli ile yönetebilirsiniz.

Kurumsal İmza

E-postalarınıza şirketinize ait kurumsal imzanızı ekleyebilir, müşterilerinize daha profesyonel görünebilirsiniz.
Başa dön