Özel Bulut Kuruluşu için

HPE GreenLake

Özel ortamınızdaki donanım, kapsayıcılar ve VM'ler için tam olarak yönetilen bir bulut deneyimi ile çok nesilli BT'nizi modernleştirin.
Neden HPE GreenLake?

Özel Bulutunuz İçin
Genel Bulut Deneyimi

Hibrit stratejiniz için oluşturulmuş yeniden tasarlanmış bir özel bulut ile verilerinizin potansiyelini gerçekleştirin. HPE GreenLake for Private Cloud Enterprise, konumlarınız genelinde (veri merkezleri, ortak yerleşim tesisleri veya uçta) uygulamalarınıza ve verilerinize bir bulut işletim modeli getirerek işletmenizin talep ettiği güvenlik ve ölçeklenebilirliği sağlar.

Etkinizi hızlandırmak için bulutunuzu yeniden keşfedin

Hibrit bir çoklu bulut stratejisinin karmaşıklıkları vardır, ancak özel bulutunuzun buna ihtiyacı yoktur. Yönetilen bir hizmet olarak sunulduğundan, iş yüklerinize odaklanabilmeniz ve inovasyona giden yolunuzu hızlandırabilmeniz için altyapıyla biz ilgileniriz.

Tutarlı Bir Bulut Deneyimi ile Çok Nesilli BT'yi Modernleştirin​

Geleneksel veya bulutta yerel olan herhangi bir uygulamada veya görev açısından kritik iş yükünde gerçek bir bulut deneyimi sunun. Maliyet, risk ve yeniden düzenleme çabası olmadan kullandıkça öde fiyatlandırmasıyla güvenli ve ölçeklenebilir.

Çalışanlarınız için bulutu basitleştirin

Yerleşik otomasyon ve sorunsuz self servis erişim, BT, geliştirici ve FinOps ekipleriniz için bulutu basitleştirir. En sevdiğiniz araçlarla entegrasyonlar, ekiplerinizin uygulamaları daha hızlı geliştirmesini ve dağıtmasını sağlar.

Dağıtılmış kuruluş için oluşturulmuş uç bilgi işlem

Veri merkezi dışındaki uç iş yüklerinizi desteklemek için binlerce konumda kolayca ölçeklendirilebilen yönetilen özel bir bulutla bilgi işlemi verilerinize yaklaştırın.

Ortak Yerleşime Sahip Özel Bulut Kuruluşu için HPE GreenLake

Performans, basitlik, maliyet tasarrufu ve sürdürülebilirlik konularında kritik kazanımlar sunan kapsamlı bir çözümle verileriniz nerede olursa olsun özel bulut deneyiminizi optimize edin ve kendi veri merkezinizin bakım yükünü hafifletin.

Private Cloud Enterprise için HPE GreenLake'i keşfedin

Özel Bulut Kuruluşu için HPE GreenLake'in özelliklerine, yeteneklerine ve referans mimarisine daha yakından bakın.

Temel Donanım

Konteynerler

Sanal Makineler

Tüketim analitiği

Geliştirici deneyimi

Uç Noktanızı Bağlayın

Verileri oluşturuldukları yerde analiz edin, uzaktaki çalışanları güçlendirin ve verilere, uçtan buluta erişimle taşıma baş ağrılarını kolaylaştırın.

Verilerinizi Zekaya Dönüştürün

Uçtan buluta uçtan uca veri yönetimini basitleştirin, verilerin değerini ortaya çıkarın ve verilerinizdeki gizli içgörüleri ortaya çıkarın.
Başa dön